Ubercart Restrict Qty (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Type
de: Typ

en: SKU
de: Artikelnummer (SKU)

en: Defaults
de: Standards

en: Lifetime
de: Lebensdauer

en: Any
de: Alle
