Ubercart Restrict Qty (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Type
fa: نوع

en: SKU
fa: مدل

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Lifetime
fa: طول عمر

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Any
fa: هر
