Ubercart Restrict Qty (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: SKU
fi: Koodi

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Lifetime
fi: Elinaika

en: Any
fi: Mikä tahansa
