Ubercart Restrict Qty (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Any
gl: Calquera

en: The product model.
gl: O modelo de producto.
