Ubercart Restrict Qty (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Type
hu: Típus

en: SKU
hu: Cikkszám

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Lifetime
hu: Élettartam

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Any
hu: Bármelyik

en: The ID of the product feature this is attached to.
hu: Annak a termékjellemzőnek az azonosítója, amelyhez ez kapcsolódik.

en: The ID of the node this role feature is attached to.
hu: Annak a tartalomnak az azonosítója (angolul „node” ID, azaz NID), amelyhez ez a szerepkör-tulajdonság kapcsolódik.

en: The product model.
hu: A termékmodell.
