Ubercart Restrict Qty (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Type
it: Tipo

en: SKU
it: Codice

en: Defaults
it: Impostazioni predefinite

en: Any
it: Qualunque

en: The ID of the product feature this is attached to.
it: L'ID del prodotto al quale è collegata questa caratteristica ruolo.

en: The ID of the node this role feature is attached to.
it: L'ID del nodo al quale è collegata questa caratteristica ruolo.

en: The product model.
it: Il Codice Articolo.
