Ubercart Restrict Qty (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Defaults
ja: デフォルト

en: Lifetime
ja: 有効期間

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Any
ja: いずれか

en: The ID of the product feature this is attached to.
ja: 商品特徴IDはこれに添付されています

en: The ID of the node this role feature is attached to.
ja: この役割機能に添付されているノードID

en: The product model.
ja: 商品のモデル
