Ubercart Restrict Qty (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Any
lt: Bet kuris

en: The ID of the product feature this is attached to.
lt: Prekės ID prie kurios savybės tai priskirta.

en: The ID of the node this role feature is attached to.
lt: Mazgo ID prie kurios savybės rolė priskirta.

en: The product model.
lt: Prekės modelis.
