Ubercart Restrict Qty (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: SKU
nl: Artikelnummer

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Lifetime
nl: Levensduur

en: Any
nl: Elke

en: The product model.
nl: Het productmodel.
