Ubercart Restrict Qty (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Type
ru: Тип

en: SKU
ru: Артикул

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Lifetime
ru: Время жизни

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Any
ru: Любой
