Ubercart Restrict Qty (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: SKU
pt: Cód. do Produto

en: Defaults
pt: Padrões

en: Lifetime
pt: Tempo de vida

en: Any
pt: Qualquer

en: The ID of the product feature this is attached to.
pt: A ID da característica do produto à qual este está vinculada.

en: The ID of the node this role feature is attached to.
pt: A ID do node ao qual esta feature de papel está atrelado.

en: The product model.
pt: O modelo do produto.
