Ubercart Restrict Qty (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Type
tr: Tip

en: SKU
tr: Ürün Stok Kodu

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Any
tr: Herhangi
