Ubercart Sage Pay (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Default
bg: По подразбиране

en: Path
bg: Път

en: Order
bg: Поръчка

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: uc_payment
bg: uc_плащане

en: view order
bg: виж поръчката

en: Payment failed for order @order_id: @message
bg: Плащането не успешно за поръчка @order_id: @message
