Ubercart Sage Pay (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Path
ca: Camí

en: Payment
ca: Pagament

en: Order
ca: Ordre

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament
