Ubercart Sage Pay (7.x-2.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Default
cy: Diofyn

en: Path
cy: Llwybr

en: Payment
cy: Taliad

en: Order
cy: Trefn

en: You have entered an invalid credit card number.
cy: Rydych wedi rhoi rhif cerdyn credyd gwallus.
