Ubercart Sage Pay (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Path
fi: Polku

en: Payment
fi: Maksu

en: Order
fi: Järjestys

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
fi: Luottokorttimaksu ei onnistunut. Ole hyvä ja tarkista luottokortin tiedot ja yritä uudelleen. Jos ongelma jatkuu, ota yhteyttä tilauksen suorittamiseksi.

en: You have entered an invalid credit card number.
fi: Syöttämäsi luottokortin numero on virheellinen.

en: uc_payment
fi: uc_maksu
