Ubercart Sage Pay (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Default
oc: Per defaut

en: Path
oc: Camin

en: Payment
oc: Pagament

en: Order
oc: Òrdre

en: Account type
oc: Tipe de compte
