Ubercart Opayo (formerly Sage Pay) (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Default
ar: الافتراضي

en: Path
ar: المسار

en: Payment
ar: الدفع

en: Order
ar: الترتيب

en: Account type
ar: نوع الحساب

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع
