Ubercart Sage Pay (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Path
cs: Cesta

en: Payment
cs: Platba

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
cs: Vaši platbu kreditní kartou nebylo možné zpracovat. Prosím zkontrolujte, zda jste zadali správné údaje o Vaší kreditní kartě a zkuste to znova. Pokud problém přetrvává, kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme dokončit odbavení Vaší objednávky.

en: You have entered an invalid credit card number.
cs: Bylo zadáno neplatné čislo kreditní karty.

en: view order
cs: zobrazit objednávku

en: Payment failed for order @order_id: @message
cs: Platba pro objednávku @order_id selhala: @message
