Ubercart Sage Pay (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Path
hu: Útvonal

en: Payment
hu: Fizetés

en: Order
hu: Rendelés

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
hu: Hitelkártyás fizetését nem sikerült feldolgozni. Ellenőrizze kártyája adatait és próbálja újra. Ha a probléma továbbra is fennáll, lépjen kapcsolatba velünk rendelése elküldése ügyében.

en: You have entered an invalid credit card number.
hu: Érvénytelen bankkártyaszám lett megadva.

en: view order
hu: rendelés megtekintése

en: Payment failed for order @order_id: @message
hu: @order_id rendelés kifizetése sikertelen: @message
