Ubercart Sage Pay (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Path
pl: Ścieżka

en: Payment
pl: Płatność

en: Order
pl: Kolejność

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: You have entered an invalid credit card number.
pl: Podano nieprawidłowy numer karty kredytowej.

en: view order
pl: zobacz zamówienie
