Ubercart Sage Pay (7.x-3.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Default
da: Standard

en: Path
da: Sti

en: Payment
da: Betaling

en: Order
da: Rækkefølge

en: Account type
da: Kontotype

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Release
da: Udgivelse

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
da: Der opstod en fejl i betalingen med kreditkortet. Kan skyldes at du har tastet forkerte oplysninger fra kreditkortet. Venligst prøv igen. Er der stadig problemer, bedes du kontakte os for at gennemføre din ordre.

en: (Last 4)
da: (Sidste 4)

en: You have entered an invalid credit card number.
da: Du har indtastet et ugyldigt kreditkortnummer.

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
da: Kreditkortet blev behandlet med succes. Se admin kommentarer for yderligere informationer.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
da: Der opstod en fejl i kreditkortbetalingen. Se kommentarerne fra administrator.

en: view order
da: vis ordre

en: Payment failed for order @order_id: @message
da: Betaling for følgende ordre mislykkedes @order_id: @message
