Ubercart Sage Pay (7.x-3.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Path
he: מיקום

en: Payment
he: תשלום

en: Order
he: סידור

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום
