Ubercart Sage Pay (7.x-3.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: Path
ru: Путь

en: Payment
ru: Оплата

en: Order
ru: Порядок

en: Account type
ru: Тип учётной записи

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Release
ru: Версия

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
ru: Ваш платеж по кредитной карте не был обработан. Пожалуйста, проверьте информацию о карте и попробуйте еще раз. Если проблема не решается, обратитесь к нам для завершения вашего заказа.

en: (Last 4)
ru: (Последние 4)

en: You have entered an invalid credit card number.
ru: Вы ввели неправильный номер карты.

en: view order
ru: просматривать заказ
