Ubercart Sage Pay (7.x-3.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Path
sv: Sökväg

en: Payment
sv: Betalning

en: Order
sv: Ordning

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Release
sv: Utgåva

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
sv: Vi kunde inte behandla din kortbetalning. Var vänlig kontrollera dina kortdetaljer och försök igen. Om problemet kvarstår, kontakta oss för att slutföra din beställning.

en: (Last 4)
sv: (Sista 4)

en: You have entered an invalid credit card number.
sv: Du har angivit ett ogiltigt kontokortsnummer.

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
sv: Behandlingen av kontokortet lyckades. Kolla administratörens kommentar för mer detaljer.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
sv: Det inträffade ett fel när ditt kontokort skulle behandlas. Kolla administratörens kommentar för mer detaljer.

en: view order
sv: visa beställning

en: Payment failed for order @order_id: @message
sv: Betalningen misslyckades för beställning @order_id: @message
