Ubercart Sage Pay (7.x-3.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Payment
vi: Thanh toán

en: Order
vi: Thứ tự

en: Account type
vi: Loại tài khoản

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Release
vi: Phát hành

en: You have entered an invalid credit card number.
vi: Bạn đã nhập số thẻ tín dụng không hợp lệ.

en: Abort
vi: Hủy
