Ubercart Opayo (formerly Sage Pay) (7.x-3.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: Path
lt: Kelias

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Order
lt: Tvarka

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
lt: Negalėjome priimti kreditinės kortelės mokėjimo. Prašome pabandyti dar kartą. Jei tai kartosis prašome susiekit su mumis.

en: (Last 4)
lt: (Paskutiniai 4)

en: You have entered an invalid credit card number.
lt: Įvedėte klaidingą kreditinės kortelės numerį.

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
lt: Kreditinė kortelės priimta sėkmingai. Daugiau informacijos administracijos komentaruose.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
lt: Kreditinė kortelės priimti nepavyko. Daugiau informacijos administracijos komentaruose.

en: view order
lt: peržiūrėti užsakymą

en: Payment failed for order @order_id: @message
lt: Mokėjimas nepavyko užsakymui @order_id: @message
