Ubercart Sage Pay (7.x-3.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Path
ro: Cale

en: Payment
ro: Plată

en: Order
ro: Comandă

en: Release
ro: Versiune

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
ro: Plata cu card de credit nu a fost efectuată. Vă rugăm să verificaţi detaliile cardului de credit şi încercaţi din nou. Dacă problema persistă, vă rugăm să ne contactaţi pentru a definitivarea comenzii.

en: You have entered an invalid credit card number.
ro: Aţi introdus un număr de card de credit invalid.
