Ubercart Sage Pay (7.x-3.1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Path
sk: Cesta

en: Payment
sk: Platba

en: Order
sk: Poradie

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Release
sk: Vydanie

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
sk: Vašu platbu kreditnou kartou nebolo možné spracovať . Prosím skontrolujte, či ste zadali správne údaje o Vašej kreditnej karte a opakujte operáciu. Ak problém pretrváva obráťte sa na nás aby sme mohli dokončiť vybavenie Vašej objednávky.

en: (Last 4)
sk: (Posledné 4)

en: You have entered an invalid credit card number.
sk: Vložili ste nesprávne číslo kreditnej karty.

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
sk: Spracovanie kreditnej karty prebehlo v poriadku. Pre viac podrobnosti si pozrite komentáre administrátora.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
sk: Pri spracovávaní kreditnej karty sa vyskytla chyba. Pre viac podrobnosti si pozrite komentáre administrátora.
