Ubercart Sage Pay (7.x-3.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Path
tr: Yol

en: Payment
tr: Ödeme

en: Order
tr: Sıralama

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Release
tr: Sürüm

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
tr: Kredi Kartı ödemeniz yapılamadı! Kart bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun ve tekrar deneyiniz. Problem devam ederse, bizimle irtibat kurunuz.

en: (Last 4)
tr: (Son 4)

en: You have entered an invalid credit card number.
tr: Yanlış bir Kredi Kartı numarası girdiniz.

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
tr: Kredi kartı başarıyla işlenmiştir. Daha fazla bilgi için yönetici yorumlarına bakın.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
tr: Kredi kartı işleminde bir hata oldu. Ayrıntılar için yönetici yorumlarına bakın.
