Ubercart Sage Pay (7.x-3.2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Path
el: Διαδρομή

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Order
el: Σειρά

en: (Last 4)
el: (Τελευταία 4)

en: You have entered an invalid credit card number.
el: Έχετε εισάγει έναν μη έγκυρο αριθμό πιστωτικής κάρτας.

en: view order
el: προβολή παραγγελίας

en: Payment failed for order @order_id: @message
el: Η πληρωμή απέτυχε για την παραγγελία @order_id: @message
