Ubercart Sage Pay (7.x-3.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Path
et: Tee

en: Payment
et: Maksmine

en: Order
et: Järjestus

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: view order
et: Vaata tellimust
