Ubercart Sage Pay (7.x-3.2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Path
fa: مسیر

en: Payment
fa: پرداخت

en: Order
fa: سفارش

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Release
fa: انتشار

en: (Last 4)
fa: آخرین دسترسی

en: You have entered an invalid credit card number.
fa: شماره کارت اعتباری وارد شده معتبر نمی‌باشد.

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
fa: کارت اعتباری با موفقیت پردازش شد. برای جزئیات بیشتر، توضیحات مدیر را مشاهده کنید.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
fa: خطایی در پردازش کارت اعتباری رخ داد. برای جزئیات پیشتر، توضیحات مدیر را مشاهده کنید.

en: view order
fa: مشاهده سفارش

en: Payment failed for order @order_id: @message
fa: پرداخت برای سفارش @order_id ناموفق بود: @message
