Ubercart Sage Pay (7.x-3.2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Path
es: Ruta

en: Payment
es: Pago

en: Order
es: Pedido

en: Account type
es: Tipo de cuenta

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
es: No hemos podido procesar el pago de su tarjeta de crédito. Por favor, compruebe los detalles de su tarjeta y vuelva a intentarlo. Si el problema persiste, comuníquese con nosotros para completar su pedido.

en: (Last 4)
es: (Últimos 4)

en: You have entered an invalid credit card number.
es: Ha especificado un número de tarjeta de crédito no válido.

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
es: La tarjeta de crédito se ha procesado correctamente. Consulte los comentarios de administración para obtener más detalles.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
es: Hubo un error al procesar la tarjeta de crédito. Vea los comentarios de la administración para saber más detalles.

en: view order
es: ver pedido

en: Payment failed for order @order_id: @message
es: No se ha podido efectuar el pago del pedido @order_id: @message
