Ubercart Sage Pay (7.x-3.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: Path
gl: Ruta

en: Payment
gl: Pagamento

en: Order
gl: Orde

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: (Last 4)
gl: (Últimas 4)
