Ubercart Sage Pay (7.x-3.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Path
nl: Pad

en: Payment
nl: Betaling

en: Order
nl: Volgorde

en: Account type
nl: Account-type

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
nl: Uw creditcard-betaling is niet verwerkt. Controleer uw kaartgegevens en probeer opnieuw. Indien het probleem zich blijft voordoen, neem dan contact op met onze klantenservice.

en: (Last 4)
nl: (Laatste 4)

en: You have entered an invalid credit card number.
nl: U hebt een ongeldig kaartnummer opgegeven.

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
nl: De creditcard is met succes verwerkt. Zie de opmerkingen van de beheerder voor meer details.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van de creditcard. Zie de beheercommentaren voor meer details.

en: view order
nl: bestelling bekijken

en: Payment failed for order @order_id: @message
nl: Betaling mislukt voor bestelling @order_id: @message
