Ubercart Sage Pay (7.x-3.2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Path
uk: Шлях

en: Payment
uk: Оплата

en: Order
uk: Послідовність

en: Account type
uk: Тип облікового запису

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Release
uk: Версія

en: (Last 4)
uk: (Останні 4)

en: You have entered an invalid credit card number.
uk: Ви ввели неправильний номер кредитної картки.

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
uk: Кредитна карта була успішно оброблений. Докладна інформація в коментарі адміністратора.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
uk: Під час обробки кредитної картки сталася помилка. Докладна інформація в коментарі адміністратора.

en: view order
uk: переглянути замовлення

en: Payment failed for order @order_id: @message
uk: Платіж для замовлення @order_id зазнав невдачі: @message

en: Abort
uk: Перервати
