Ubercart Opayo (formerly Sage Pay) (7.x-4.0-beta1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Path
fi: Polku

en: Payment
fi: Maksu

en: Order
fi: Järjestys

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
fi: Luottokorttimaksu ei onnistunut. Ole hyvä ja tarkista luottokortin tiedot ja yritä uudelleen. Jos ongelma jatkuu, ota yhteyttä tilauksen suorittamiseksi.

en: (Last 4)
fi: (4 viimeisintä)

en: You have entered an invalid credit card number.
fi: Syöttämäsi luottokortin numero on virheellinen.

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
fi: Luottokortti käsiteltiin onnistuneesti. Katso ylläpidon kommentit saadaksesi lisätietoja.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
fi: Luottokorttimaksu epäonnistui. Katso ylläpidon kommentit.

en: uc_payment
fi: uc_maksu
