Ubercart Opayo (formerly Sage Pay) (7.x-4.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Default
pt: Por defeito

en: Payment
pt: Pagamento

en: Order
pt: Ordem

en: Account type
pt: Tipo de conta

en: You have entered an invalid credit card number.
pt: Você digitou um número de cartão de crédito inválido.

en: view order
pt: ver encomenda

en: Test Server
pt: Servidor de teste
