Ubercart Opayo (formerly Sage Pay) (7.x-4.0-beta1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Path
cs: Cesta

en: Payment
cs: Platba

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Release
cs: Verze

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
cs: Vaši platbu kreditní kartou nebylo možné zpracovat. Prosím zkontrolujte, zda jste zadali správné údaje o Vaší kreditní kartě a zkuste to znova. Pokud problém přetrvává, kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme dokončit odbavení Vaší objednávky.

en: (Last 4)
cs: (Poslední 4)

en: You have entered an invalid credit card number.
cs: Bylo zadáno neplatné čislo kreditní karty.

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
cs: Kreditní karta byla vpořádku zpracována. Další detaily naleznete v komentáři administrátora.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
cs: Během zpracování údajů platební karty došlo k chybě. Podrobnosti najdete ve správcovských komentářích k objednávce.

en: view order
cs: zobrazit objednávku

en: Payment failed for order @order_id: @message
cs: Platba pro objednávku @order_id selhala: @message
