Ubercart Opayo (formerly Sage Pay) (7.x-4.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Path
he: מיקום

en: Payment
he: תשלום

en: Order
he: סידור

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום
