Ubercart Opayo (formerly Sage Pay) (7.x-4.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Default
hr: Zadano

en: Path
hr: Putanja

en: Order
hr: Redoslijed

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: Release
hr: Izdanje
