Ubercart Opayo (formerly Sage Pay) (7.x-4.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Path
lv: Ceļš

en: Payment
lv: Maksājums

en: Order
lv: Secība

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: (Last 4)
lv: (Pēdējie 4)

en: You have entered an invalid credit card number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu kredītkartes numuru.
