Sage Pay Server Integration for Ubercart (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: REJECTED
cs: ZAMÍTNUTO

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
cs: Omlouváme se. Při zpracování vaší objednávky došlo k chybě, která nám v tuto chvíli brání v dokončení zpracování. Prosíme, kontaktujte nás. Budeme snažit problém vyřešit co nejdříve.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
cs: Do pokladny byla odeslána prázdná objednávka! Košík s ID objednávky: @cart_order
