Sage Pay Server Integration for Ubercart (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: ERROR
de: FEHLER

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Not configured
de: Nicht konfiguriert

en: REJECTED
de: ABGELEHNT

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
de: Entschuldigung! Während des Bestellvorgangs ist ein Fehler aufgetreten welcher uns von der weiteren Verarbeitung abhält. Bitte nehmen Sie Kontakt mit uns auf und wir finden einen Lösung.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
de: Eine leere Bestellung kam an die Kasse! Kassen Bestell-ID: @cart_order

en: Vendor name
de: Name des Herstellers
