Sage Pay Server Integration for Ubercart (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: ERROR
fi: VIRHE

en: Test
fi: Testi

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: REJECTED
fi: HYLÄTTY

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
fi: Pahoittelemme, tilauksen teon yhteydessä on tapahtunut virhe joka estää tällä hetkellä tilauksen suorittamisen loppuun. Ota yhteyttä kaupan ylläpitoon, selvitämme asian niin pian kuin mahdollista.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
fi: Tyhjä tilaus päätyi kassalle! Ostoskorin ID: @cart_order
