Sage Pay Server Integration for Ubercart (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: ERROR
fr: ERREUR

en: Test
fr: Tester

en: Live
fr: En direct

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: REJECTED
fr: REJETÉ

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
fr: Nous sommes désolés. Une erreur s'est produite durant le traitement de votre commande et nous empêche de la finaliser. Veuillez nous contacter afin de nous permettre de régler le problème dès que possible.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
fr: Une commande vide a été validée ! Identifiant du panier de commande : @cart_order
