Sage Pay Server Integration for Ubercart (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: ERROR
hu: HIBA

en: Test
hu: Teszt

en: Live
hu: Élő

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: REJECTED
hu: ELUTASÍTVA

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
hu: Hiba történt a rendelés a feldolgozása során, így azt nem lehet teljesíteni. A hiba mielőbbi elhárításáért érdemes lejegyezni a vásárlás menetét és felvenni a kapcsolatot.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
hu: Egy üres rendelés lett teljesítve. A kosár rendelési azonosítója: @cart_order
