Sage Pay Server Integration for Ubercart (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Not configured
it: Non configurato

en: REJECTED
it: RIFIUTATO

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
it: Spiacente. Durante l'elaborazione dell'ordine si è verificato un errore che ne impedisce il completamento. Contattaci e risolveremo il problema al più presto.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
it: Un ordine vuoto e passato alla fase di acquisto! ID ordine Carrello: @cart_order
