Sage Pay Server Integration for Ubercart (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: ERROR
nl: FOUT

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: REJECTED
nl: GEWEIGERD

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
nl: Er heeft een fout plaatsgevonden bij het verwerken van uw order. Deze fout verhindert momenteel het afronden van de order. Neem contact met ons op en we zullen zo spoedig mogelijk het probleem verhelpen.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
nl: Een lege order is in de checkout terecht gekomen. Bestelling-ID: @cart_order
